Wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2023/2024

W dniu 26 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Były one poprzedzone tygodniową kampanią wyborczą. Trzech kandydatów ubiegało się o funkcję w samorządzie. Przygotowali oni ciekawe plakaty, na których umieścili najważniejsze punkty swojego programu. Nie zabrakło chwytliwych postulatów takich jak: „dzień bez plecaka”, „wieczory filmowe” czy „dzień bez pytania”. Każdy z uczniów naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwali opiekunowie samorządu Pani Justyna Bociek i Katarzyna Dziekan-Kozioł. Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów przez Komisję Wyborczą, wszystko stało się jasne. Przewodniczącym został Kacper Gawęda, zastępcą przewodniczącego Julia Pyzik, a członkiem samorządu Tomasz Ryczek.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.