Powrót do Nasza szkoła

Nauczyciele

 

 Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2020/2021
Bogusław Marek informatyka dyrektor boguslaw_marek@spsmegorzow.pl
Irena Golonka edukacja wczesnoszkolna, informatyka  wychowawca klasy III irena_golonka@spsmegorzow.pl
Alicja Bańbor edukacja wczesnoszkolna wychowawca klasy I,
pedagog
alicja_banbor@spsmegorzow.pl
Anna Krawczyk edukacja wczesnoszkolna wychowawca klasy II anna_krawczyk@spsmegorzow.pl
Justyna Bociek j. polski wychowawca klasy VII, logopeda justyna_bociek@spsmegorzow.pl
Stanisław Jarmuła matematyka   stanislaw_jarmula@spsmegorzow.pl
Katarzyna Dziekan-Kozioł j. angielski wychowawca klasy VIII katarzyna_dziekan-koziol@spsmegorzow.pl
Karolina Krzak j. polski, historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca klasy IV karolina_krzak@spsmegorzow.pl
ks. Bogdan Więcek religia   bogdan_wiecek@spsmegorzow.pl
Anna Kaczówka technika, plastyka, edukacja dla bezpieczeństwa, zajęcia specjalistyczne wychowawca klasy VI,
pedagog, bibliotekarz
anna_kaczowka@spsmegorzow.pl
Grzegorz Kozaka wychowanie fizyczne   grzegorz_kozaka@spsmegorzow.pl
Małgorzata Pytka biologia, chemia, geografia, WDŻ wychowawca klasy V malgorzata_pytka@spsmegorzow.pl
Marta Gadziała fizyka   marta_gadziala@spsmegorzow.pl
Lucyna Krzanowska muzyka   lucyna_krzanowska@spsmegorzow.pl
Agnieszka Rustowicz zajęcia specjalistyczne   agnieszka_rustowicz@spsmegorzow.pl
Małgorzata Ciecińska zajęcia specjalistyczne   malgorzata_ciecinska@spsmegorzow.pl
Izabela Jaroń-Romanowska j. niemiecki   izabela_jaron-romanowska@spsmegorzow.pl
Kalina Gądek   psycholog kalina_gadek@spsmegorzow.pl