Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Po długim, wakacyjnym wypoczynku nadszedł czas na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023. 1 września o godzinie 8.30 uczniowie, rodzice oraz nauczyciele uczestniczyli we Mszy świętej w kościele parafialnym. Następnie wszyscy spotkaliśmy się w holu naszej szkoły, aby zainaugurować nowy rok szkolny. To dla nas wyjątkowy początek roku, ponieważ uroczyście przywitaliśmy nową Panią Dyrektor – Elżbietę Kaczochę. Życzenia, udanych inicjatyw i decyzji w zarządzaniu, owocnej współpracy, siły, zapału, energii oraz wszelkiej pomyślności, złożyli nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale również Pani Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Marta Chrabąszcz, która przybyła na uroczystość.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Szkoły. Szczególne słowa skierowała do najmłodszych, rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzyła wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności.

Rozpoczęcie roku szkolnego to także okazja do tego, by upamiętnić rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uczniowie, pod kierownictwem nauczycieli, przygotowali krótkie przedstawienie nawiązujące do tej wyjątkowej daty. Po zakończonej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.

Drodzy uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły! Pamiętajcie! Droga do sukcesu bywa trudna, ale razem damy radę!