Spotkanie z Panią Stefanią Dulembową

Galeria

„Stracony jest każdy dzień bez uśmiechu”
(Kornel Makuszyński)

15 marca br. odwiedziła naszą szkołę Pani Stefania Dulembowa. Było bardzo serdecznie i radośnie. Gdy nasza szkolna Babcia usiadła na honorowym miejscu, Pan Dyrektor Bogusław Marek, w imieniu wszystkich powitał ją oraz towarzyszące jej osoby. Każdy z uczniów w jakiś sposób przygotował się na to spotkanie: uczniowie klas młodszych wykonali krótki występ, składający się z wierszy, piosenek i tańców, a pozostali uczniowie przygotowali laurki oraz własnoręcznie wykonane upominki. Pan Dyrektor opowiedział Pani Stefanii o sukcesach naszych kolegów i koleżanek.

Potem wszyscy osobiście składali Babci Stefanii życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Czas spotkania szybko minął. Wszyscy zapraszaliśmy ją ponownie, aby wkrótce znów nas odwiedziła. Dużo zawdzięczamy Pani Stefanii Dulembowej, pamiętamy o niej i jesteśmy jej wdzięczni za dar, który nam przekazała. Widzimy, że i ona nas bardzo polubiła i chętnie nas odwiedza.

Ten dzień na pewno nie był stracony, bo pełen był radości i uśmiechu.

Opracowali:
Paweł Kmieć i Mirosław Fido