Zaśpiewaliśmy kolejny raz

Dnia 28 stycznia 2018 r. w Dąbrowskim Domu Kultury odbył się finał V Międzygminnego Konkursu Kolęd, do którego zakwalifikowało się dwoje uczniów z naszej szkoły. Są nimi: Marcin Gadziała – uczeń klasy II i Emilia Kowal – uczennica klasy V. Oboje odnieśli sukcesy. Marcin – w gronie siedmiu solistów klas I i II zajął II miejsce a Emilka zdobyła wyróżnienie w kategorii solistów klas V i VI.

Celem konkursu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa oraz rozwijanie talentów. W konkursie tym uczestniczyło 5 przedszkoli i 9 szkół z Gminy Radgoszcz i Gminy Dąbrowa Tarnowska.

Dyrekcji i pracownikom Dąbrowskiego Domu Kultury dziękujemy za zorganizowanie i przeprowadzenie tego konkursu, który dostarczył dzieciom dużo radości i satysfakcji. Publiczność zaś miała możliwość zdobycia wielu pozytywnych doznań estetycznych i duchowych podczas występów solistów oraz zespołów.

Na szczególną uwagę zasługuje także koncert kolęd w wykonaniu pana Adama Dudka. Wszyscy urzeczeni byli jego pięknym wokalem, oryginalnością interpretacji tekstów i doborem podkładów muzycznych.

Dziękujemy za cenne nagrody, dyplomy i puchary, a obu naszym laureatom serdecznie gratulujemy.

Więcej o konkursie >>>