Recytatorski sukces naszych uczniów

We wtorek 15 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej w Gruszowie Wielkim odbyła się VI edycja Konkursu Recytatorskiego inspirowanego życiem i działalnością Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W tym roku konkurs zorganizowano pod hasłem „Najpiękniejsze polskie wiersze”.

W recytatorskich zmaganiach wzięło udział 28 uczniów z siedmiu szkół podstawowych gminy Dąbrowa Tarnowska. Podobnie jak w latach ubiegłych wśród uczestników nie zabrakło przedstawicieli naszej szkoły. Konkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas młodszych I–III i uczniowie klas IV-VI.

Nasi recytatorzy spisali się znakomicie! Oto ich wyniki

  • Izabela Chmura (kl. V) – II miejsce
  • Weronika Ryczek (kl. IV) – II miejsce
  • Michał Kaczocha (kl. I) – III miejsce
  • Marcin Gadziała (kl. II) – wyróżnienie

Gratulujemy wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów.