Wycieczka klasy II

Dnia 12 czerwca 2019 roku uczniowie klasy II udali się na wycieczkę autokarową do Kompleksu Świętokrzyska Polana w Chrustach. Dzień pełen atrakcji rozpoczęliśmy od eurobungee.

Następnym punktem podróży było oceanarium „Oceanika”. Dzieci miały tam możliwość podziwiania podwodnej flory i fauny z różnych zakątków świata. Przewodnik zabrał je w „podróż” po morzach i oceanach opisując ich mieszkańców. A było co podziwiać… Dzieci z zachwytem przyglądały się różnokolorowym rybom, płaszczkom, sumom, groźnym rekinom i piraniom.

Po zwiedzeniu oceanarium przyszła pora na następny punkt zwiedzania, a mianowicie „Park Miniatur”, gdzie można było oglądać makiety największych zabytków przedstawionych w skali 1:20. Wielką atrakcją okazały się tutaj zestawy multimedialne, w których nagrane zostały informacje o każdej budowli. Dzieci z wielką uwagą słuchały tych opowieści. Ogromną atrakcją i chyba najbardziej wyczerpującą była Kraina Zabaw. Zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do Smęgorzowa, gdzie czekali już na nich stęsknieni rodzice. Był to dzień pełen wrażeń, który bez wątpienia dla dzieci będzie pięknym wspomnieniem.