Eliminacje szkolne Konkursu „Śpiew otwiera niebo” oraz Przeglądu „Płomień 2019”

W dniu 13 listopada w naszej szkole odbył się szkolny etap Powiatowego Konkursu Piosenki Religijnej „Śpiew otwiera niebo”. Jury w składzie p. Lucyna Krzanowska i p. Anna Kaczówka zdecydowało, że w tym konkursie naszą szkołę reprezentować będą „Misyjne nutki”zespół z klasy I z solistką Karoliną Krawczyk (zaśpiewa piosenkę „Biali, czarni i mulaci”) oraz w kategorii solistów Maria Chmura z klasy I (zaśpiewa piosenkę „Powiedz ludziom”), Marcin Gadziała z klasy IV (zaśpiewa piosenkę „Ballada misyjna”) oraz Emilia Kowal z klasy VII (zaśpiewa piosenkę „Takie jest prawo miłości”).

Poza nimi na konkursie szkolnym bardzo pięknie zaprezentowały się też uczennice z klasy II – Kamila Kupiec, Patrycja Tabor, Katarzyna Nawój oraz uczennice z klasy I – Lena Kowal, Emilia Noga i Martyna Tabor.

W eliminacjach Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół „Płomień 2019” wzięło udział dziewięciu uczestników. Są nimi: z klasy I Maria Chmura, Lena Kowal, Karolina Krawczyk, Emilia Noga, Martyna Tabor; z klasy II – Katarzyna Nawój, Kamila Kupiec, Patrycja Tabor; z klasy III Aleksandra Kogut. Spośród nich na przeglądzie naszą szkołę reprezentować będą dwie uczennice: Maria Chmura z klasy I (zaśpiewa piosenkę „Kolorowe jarmarki”) oraz Aleksandra Kogut z klasy III (zaśpiewa piosenkę „Rudy rydz”).

Wszystkim życzymy udanych występów!