Mikołajki z Fundacją Orlen

Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów, w ramach realizacji projektu „Mikołajki z Fundacją Orlen”, organizuje konkurs plastyczny dla przedszkolaków i uczniów klas I-III ze Smęgorzowa. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej pt „Moje świąteczne marzenie”. Technika i format pracy dowolne.

Dzieciaki, swoją pracę możecie wykonać wspólnie z mamą, tatą i rodzeństwem. To doskonały pomysł na wspólne spędzenie długich, listopadowych wieczorów. Liczy się pomysł i zaangażowanie. Na Wasze prace czekamy do 4 grudnia 2020 roku, poproście rodziców aby dostarczyli je na adres: Smęgorzów 287 – Elżbieta Kaczocha lub Smęgorzów 133 – Dorota Bobro.

Nasz projekt „Mikołajki z Fundacją Orlen” finansowany jest ze środków pozyskanych od Fundacji Orlen. Konkurs plastyczny to pierwszy etap naszych działań, przed wami kolejne niespodzianki możliwe dzięki pozyskanej Darowiźnie .

Przypominamy, że realizacja naszego projektu jest możliwa dzięki wsparciu Pana Wiesława Krajewskiego – Posła na Sejm RP i życzliwości Pana Andrzeja Gizy – kierownika ARiMR w Dąbrowie Tarnowskiej.