Wyróżnienie w „Bajdurku”

Festiwal Teatralny BAJDUREK jest jedną z najstarszych i najbardziej znaczących imprez teatralnych w Małopolsce. Od wielu lat impreza ta spotyka się z ogromnym zainteresowaniem wśród grup teatralnych z całego regionu. Jest również najbardziej prestiżowym i reprezentatywnym przeglądem teatrów szkolnych. W tym roku ze względu na panującą pandemię COVID-19 festiwal został zorganizowany w formie multimedialnej. Aktorzy zarejestrowali w formie video, a następnie przesłali swoje nagrania do Komisji Konkursowej, te natomiast zostały udostępnione szerokiej publiczności do obejrzenia na portalu YouTube.

Chcielibyśmy z wielką przyjemnością pochwalić się, że nasz zespół teatralny „Brak Słów” otrzymał WYRÓŻNIENIE oraz nagrodę finansową w kwocie 600 złotych! Spektakl został doceniony przez jury przede wszystkim „za dbałość o wysoką kulturę języka oraz sięgnięcie po przedmiot, jako środek artystycznego przekazu”.

W imieniu naszej grupy teatralnej „Brak Słów” pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie naszego spektaklu oraz widzom, którzy obejrzeli w internecie nasz spektakl, ponieważ zyskał on ponad 500 wyświetleń! Dziękujemy również wszystkim, którzy oddali na nas swoje głosy w plebiscycie publiczności.