XIV Gminny Konkurs Recytatorski Literatury Dziecięcej

Jak co roku, a teraz w szczególnych warunkach – po izolacji pandemicznej, dyrekcja DDK zaprosiła uczniów naszej szkoły do udziału w XIV Gminnym Konkursie Recytatorskim Literatury Dziecięcej, który jak zawsze cieszy się dużą popularnością wśród uczniów kl. I-III. W konkursie wzięło udział 12 uczniów, wśród których z naszej szkoły znaleźli się: Sandra Zbierzkowska z klasy I, zaprezentowała  następujące utwory: „Wycieczka do lasu” Rafała Witka oraz „Szklanka przechwalanka” autorstwa Hanny Niewiadomskiej; Karolina Krawczyk z klasy II recytowała wiersze „Karuzela” Kaliny Jerzykowskiej i „Zły humorek” Doroty Gellner; Kamila Kupiec z klasy III powiedziała wiersze: „Kurcze blade” Wandy Chotomskiej i „Dama” Agnieszki Frączek.

Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski, a także umiejętności, nad którymi pilnie pracowali w ostatnim czasie.

Wśród zwycięzców znalazła się Karolina Krawczyk. Za zdobycie I miejsca otrzymała pamiątkowy dyplom oraz nagrody. Pięknie też zaprezentowały się pozostałe uczestniczniki.

Naszym uczennicom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwyciężczyni składamy gratulacje, życzymy dalszych sukcesów.