Sukces w Międzypowiatowym Konkursie Geograficznym

Dnia 2 czerwca 2022 r. w Zespole Szkół w Lubczy, gmina Ryglice, odbył się I Międzypowiatowy Konkurs Geograficzny dla Szkół Podstawowych pod hasłem „Geografia Europy” przy współpracy z Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Tarnowie. W konkursie wzięło udział 21 szkół z trzech powiatów: tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy VIII Bartosz Małek, który po etapie szkolnym konkursu zakwalifikował się do drugiego etapu. Głównym celem konkursu było szerzenie zainteresowań tematyką geograficzną oraz promowanie szkół poprzez osiągnięcia uczniów.

Miło nam jest poinformować społeczność szkolną, że Bartosz w powyższym konkursie uplasował się na zaszczytnym III miejscu. Na tymże konkursie byli najzdolniejsi uczniowie ze swoich szkół jeśli chodzi o edukację geograficzną a wśród nich nasz Bartek, który znalazł się w gronie najlepszych z najlepszych. Swoim sukcesem promował w Lubczy nie tylko naszą szkołę ale cały powiat dąbrowski.

Bartoszowi bardzo dziękujemy za prace włożoną w przygotowanie się do poszczególnych etapów konkursu, GRATULUJEMY wysokiej lokaty w konkursie oraz życzymy kolejnych sukcesów w nowej już szkole.

Dziękujemy również szkole w Lubczy za bardzo serdeczne przyjęcie nas i ugoszczenie.