KOLĘDUJMY WSZYSCY WRAZ

25.01.2023 r. odbyła się XVI edycja Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczniowie z naszej szkoły chętnie wzięli udział w tym konkursie. Szkołę reprezentowali: Maja Chmura-Gwiazda w kategorii uczniów klas I-III, Aleksandra Kogut w kategorii uczniów klas IV-VI, Aleks Światłowski reprezentujący świetlicę, oraz zespoły: „Iskierki Radości” w kategorii świetlicy i „Wesołe Mikołajki” w kategorii zespołów klas IV-VI.

Występy naszych uczniów zakończyły się sukcesami. Uzyskali następujące lokaty:

  • „Iskierki radości” – I miejsce w kategorii świetlice szkolne zespoły,
  • Aleks Światłowski – II miejsce w kategorii świetlice szkolne,
  • Maja Chmura-Gwiazda – III miejsce w kategorii klas I-III.

Pozostali uczniowie dostali dyplomy za udział w konkursie. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych!