Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września 2023 roku oficjalnie rozpoczął się nowy rok szkolny 2023/2024. O godzinie 8.30 uczniowie, rodzice oraz nauczyciele uczestniczyli we Mszy Świętej w kościele parafialnym. Następnie wszyscy spotkaliśmy się w holu naszej szkoły, aby zainaugurować nowy rok szkolny. Pani Dyrektor Elżbieta Kaczocha serdecznie przywitała całą szkolną społeczność. Szczególne słowa skierowała do najmłodszych, rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzyła wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego złożyła również Pani Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Marta Chrabąszcz, która przybyła na uroczystość.

Następnie przyszedł czas na krótką i humorystyczną część artystyczną. Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Całej naszej społeczności szkolnej życzymy wspaniałego, pełnego ciekawych wyzwań oraz rozwijających doświadczeń roku szkolnego 2023/2024.