IV Gminny Turniej Gry w „Dwa Ognie” dla klas I-III

14-dsc05093We wtorek 22 listopada w Szkole Podstawowej w Nieczajnie Górnej odbył się IV Gminny Turniej Gry w „Dwa Ognie” dla klas I-III o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej.

Do turnieju zgłosiło się siedem drużyn: SP Gruszów Wielki, SP Smęgorzów, SP Laskówka Chorąska, SP Żelazówka, SP-1 Dąbrowa Tarnowska, SP-1 Dąbrowa Tarnowska i SP Nieczajna Górna.

W systemie rozgrywek „każdy z każdym” zwyciężyła drużyna z Nieczajnej Górnej.

Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza drużyna przegrywając tylko jeden mecz i ostatecznie zajmując II miejsce. Gratulacje! Puchar oraz pamiątkowe medale, dyplomy i podziękowania wręczył Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej p. Krzysztof Kaczmarski.

Naszą szkołę reprezentowali:

  • Sebastian Ciećko – kl. II
  • Bartosz Bork – kl. III
  • Piotr Przybyło – kl. III
  • Gabriela Ryczek – kl. III
  • Magdalena Ryczek – kl. III
  • Jakub Ryczek – kl. III

Uczniów do turnieju przygotowała p. Alicja Bańbor.

Turniej był dla wielu uczniów pierwszą okazją do rywalizacji z rówieśnikami z innych szkół. Mamy nadzieję, że ten wspaniały wynik zachęci również pozostałych uczniów do udziału w następnych zawodach i konkursach.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”64″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”200″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”99″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/platne/spsmegorzow/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Dodaj komentarz