Nasz sztandar na uroczystościach 3 Maja

Wśród zgromadzonych 3 maja w Dąbrowie Tarnowskiej na uroczystości obchodów 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja pocztów sztandarowych, parlamentarzystów, samorządowców, przedstawicieli stowarzyszeń, instytucji, służb mundurowych, po raz pierwszy zaprezentował się poczet sztandarowy naszej szkoły.

Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się zbiórką licznych delegacji i pocztów sztandarowych przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Stamtąd zebrani udali się do kościoła parafialnego na Mszę Świętą.

Dalsze uroczystości odbyły się w Parku Miejskim, gdzie po powitaniach i przemówieniach delegacje złożyły liczne wieńce i wiązanki kwiatów, a uczniowie Gimnazjum nr 2 przedstawili część artystyczną.

Naszą szkołę reprezentowali: Michalina Chmura i Oliwia Szwajkosz z kl. VI oraz Dominika Kusiak, Wiktoria Kardaś, Tomasz Miotła i Eryk Mosio z kl. V. Opiekę sprawowali: p. Irena Golonka i p. Stanisław Jarmuła.

Więcej zdjęć i informacji: