Nasz sztandar na uroczystościach 3 Maja

Wśród zgromadzonych 3 maja w Dąbrowie Tarnowskiej na uroczystości obchodów 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja pocztów sztandarowych, parlamentarzystów, samorządowców, przedstawicieli stowarzyszeń, instytucji, służb mundurowych, po raz pierwszy zaprezentował się poczet sztandarowy naszej szkoły.

Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się zbiórką licznych delegacji i pocztów sztandarowych przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Stamtąd zebrani udali się do kościoła parafialnego na Mszę Świętą.

Dalsze uroczystości odbyły się w Parku Miejskim, gdzie po powitaniach i przemówieniach delegacje złożyły liczne wieńce i wiązanki kwiatów, a uczniowie Gimnazjum nr 2 przedstawili część artystyczną.

Naszą szkołę reprezentowali: Michalina Chmura i Oliwia Szwajkosz z kl. VI oraz Dominika Kusiak, Wiktoria Kardaś, Tomasz Miotła i Eryk Mosio z kl. V. Opiekę sprawowali: p. Irena Golonka i p. Stanisław Jarmuła.

Więcej zdjęć i informacji:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”122″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”200″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”99″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/platne/spsmegorzow/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Dodaj komentarz