XI Gminny Konkurs Recytatorski Literatury Dziecięcej

W dniu 5 czerwca 2017 roku uczniowie klas I-III z naszej szkoły wzięli udział w XI Gminnym Konkursie Recytatorskim Literatury Dziecięcej zorganizowanym przez Dąbrowski Dom Kultury.

Do współzawodnictwa w tym konkursie przystąpili następujący uczniowie:

  • Marcin Gadziała z klasy I – recytujący wiersze: Wandy Chotomskiej „Po co krowie rogi na głowie” i Natalii Useńko „Kolacja”,
  • Oliwia Kardaś z klasy II – recytująca wiersze Natalii Useńko „Uczucia” i A. Frączek „Uśmiech”,
  • Weronika Ryczek z klasy III – recytująca wiersze J. Brzechwy „Kłamczucha”, D. Wawiłowa „Marzenie”.

Nasi uczestnicy, podobnie jak cała reszta, zaprezentowali wysoki poziom opanowania tekstu, poprawności i ekspresji. Laureatem z naszej szkoły został Marcin Gadziała, który zdobył II miejsce i otrzymał wartościową książkę oraz pamiątkowy dyplom. Wszyscy reprezentanci naszej szkoły otrzymują nagrodę w postaci najwyższych ocen z recytacji oraz wzorową ocenę cząstkową z zachowania.

Dziękujemy dyrekcji Dąbrowskiego Domu Kultury oraz jury za bardzo dobrą organizację tego konkursu.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”139″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”200″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”99″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/platne/spsmegorzow/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Dodaj komentarz