Finał 10. Międzypowiatowego Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”

26 października uczennica naszej szkoły Izabela Chmura wzięła udział w finale 10. Międzypowiatowego Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania 2017”.

W Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku spotkali się najlepsi recytatorzy oraz wykonawcy poezji śpiewanej z powiatów: tarnowskiego, brzeskiego i dąbrowskiego. Nasza recytatorka nie zdobyła co prawda miejsca na podium, jednak sam udział w ostatnim etapie tego prestiżowego wydarzenia oraz dzielenie sceny z najlepszymi recytatorami z kilku powiatów jest wielkim osiągnięciem.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”168″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”200″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”99″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/platne/spsmegorzow/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Dodaj komentarz