«

»

Lut 08 2018

„Niech żyje bal”

Tradycyjnie tuż przed feriami w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Hol główny w zimowej scenerii wyglądał inaczej niż na co dzień i zamienił się w prawdziwą salę balową. Najmłodsi uczniowie świetnie prezentowali się w karnawałowych kreacjach. Pośród kolorowych świateł pląsały księżniczki, wróżki, czarnoksiężnicy, klauni, średniowieczny rycerz i inni bohaterowie kreskówek. Wszyscy wyglądali świetnie, stroje były pomysłowe, zabawne i kolorowe. Niektórych przebierańców trudno było rozpoznać.

Tegoroczny bal zbiegł się z tradycyjnym tłustym czwartkiem, w związku z tym nie mogło zabraknąć wspólnej zabawy – jedzenie pączka bez użycia rąk. Mistrzami w tej konkurencji okazali się uczniowie klasy 7 Karolina Przybyło i Jakub Michalczyk. Zwycięzcy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami. Punktem kulminacyjnym tego dnia były zabawy z chustą animacyjną. Bez wątpienia wiele emocji i radości dostarczyła dzieciom zabawa w rekina.

Szczególnie podziękowania kierujemy w stronę naszych kochanych rodziców, którzy przygotowali pyszny poczęstunek. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, jednakże przed nami czas zimowych ferii i zasłużonego odpoczynku.

%d bloggers like this: