Budzimy wiosnę!

Pomimo niesprzyjającej pogody postanowiliśmy powitać wiosnę i przepędzić zimową aurę! 21 marca zorganizowaliśmy Dzień Wiosny. Było zielono, kolorowo i wesoło!

Rozpoczęliśmy od konkursu dla wszystkich klas na najpiękniejszy plakat witający wiosnę. Uczniowie, używając różnorodnych technik, w kilkanaście minut wyczarowali przepiękne, kwiatowe, radosne i słoneczne prace. Konkurencję wygrały klasy III oraz IV i zdobyły niezwykle cenną nagrodę- bon na jeden dzień bez pytania i zadania domowego.

Kolejnym elementem był pokaz mody, uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością, ich wiosenne kreacje wzbudziły wielki entuzjazm publiczności.

Następnie odbyły się różne konkursy z nagrodami między innymi „Gorące krzesła” oraz zabawa „Wycieczka do cyrku”. Uczniowie najmłodszych klas mogli wykazać się wiedzą związaną z nadchodzącą porą roku w konkursie „Znawca i obserwator budzącej się wiosny”. Konkursy wzbudziły bardzo wiele emocji, szczególnie ten, w którym uczestnicy musieli jak najszybciej przynieść wymagany w zabawie przedmiot. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i jesteśmy pewni, że udało nam się osiągnąć cel- obudzić wiosnę.

Zatem nie musicie już sprawdzać prognozy pogody, od jutra wiosna nie tylko w kalendarzu, ale również na zewnątrz! Pamiętajcie, kto wam to załatwił! 😉

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”234″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”200″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”99″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/platne/spsmegorzow/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Dodaj komentarz