Etap gminny XIV Powiatowego Turnieju Wiedzy o BRD dla klas I-III

25 kwietnia w Szkole Podstawowej w Nieczajnie Górnej odbyły się eliminacje gminne XIV Powiatowego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla klas I–III „Wzorowo i bezpiecznie”. Celem turnieju jest wspieranie i promowanie inicjatyw w zakresie BRD oraz działań zmierzających do poprawy stanu bezpieczeństwa, popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, propagowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy.

W turnieju wzięli udział uczniowie SP-1 i SP-2 z Dąbrowy Tarnowskiej, szkół z Laskówki Chorąskiej, Żelazówki, Nieczajny Górnej oraz naszej.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III: Patryk Kaczocha, Bartosz Kogut i Kacper Kowal.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale, których wręczenia dokonał Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, Kierownik Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji podkom. Jacek Wójcik i Dyrektor SP w Nieczajnie Górnej Dariusz Węglowski.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”261″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”200″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”99″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/platne/spsmegorzow/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Dodaj komentarz