My też zaśpiewaliśmy dla Konstytucji 3 Maja

Śpiew i muzyka są bardzo dobrym sposobem wyrażenia uczuć, dlatego też w dniu 6 maja 2018 roku przed Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej zorganizowano II edycję Festiwalu Piosenki Patriotycznej „Dąbrowa śpiewa dla Konstytucji 3 Maja”. Jak się okazało festiwal ten zaczął cieszyć się dużą popularnością wśród uczniów Gminy Dąbrowa Tarnowska. Do udziału w nim przystąpiło 9 szkół. Była to okazją do rozbudzenia w sercach młodego pokolenia miłości do ziemi ojczystej, do regionu oraz miejscowości, w której żyjemy. To także okazja do rozwijania zdolności muzycznych i zaprezentowania ich przed publicznością.

Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Emilia Kowal z kl. V, która zaśpiewała piosenkę pt. „Biała róża” oraz Marcin Gadziała z kl. II, który wykonał piosenkę „Najpiękniejsza jest nasza ojczyzna”.

Bardzo gorące podziękowania należą się rodzicom, którzy pomagali w przygotowaniu się dzieciom do udziału w tym festiwalu.

Za występy uczniowie otrzymali symboliczne prezenty.

Więcej informacji – na stronie Kuriera Dąbrowskiego >>>

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”259″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”200″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”99″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/platne/spsmegorzow/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Dodaj komentarz