Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 tradycyjnie rozpoczęło się mszą św. o godz. 8.30. Następnie uczniowie, rodzice i nauczyciele, a także zaproszeni goście spotkali się w murach naszej szkoły, aby pożegnać mijający rok szkolny oraz rozpocząć zasłużone wakacje.

Pan Dyrektor Bogusław Marek podsumował działalność szkoły w mijającym roku, podziękował wszystkim za ciężką pracę oraz wręczył nagrody, dyplomy, podziękowania i wyróżnienia dla uczniów i rodziców, którzy jak zwykle aktywnie włączali się w życie szkoły.

Uczniowie z najlepszą średnią (powyżej 5.0) to:

 • Karolina Ryczek
 • Angelika Kowal
 • Patrycja Taraska
 • Magdalena Kowal
 • Aleksandra Lekarczyk
 • Angelika Garstka
 • Piotr Przybyło
 • Magdalena Ryczek
 • Izabela Chmura
 • Karolina Przybyło

Ponadto świadectwo z wyróżnieniem otrzymali:

 • Justyna Ryczek
 • Paulina Wątroba
 • Emilia Kowal
 • Tomasz Kaczocha
 • Weronika Ryczek
 • Gabriela Ryczek
 • Wiktoria Kardaś
 • Mateusz Ryczek

Uczniowie, którzy nie opuścili żadnej godziny lekcyjnej w ciągu roku:

 • Michał Ryczek
 • Kacper Garstka
 • Kamil Kogut
 • Aleksandra Lekarczyk
 • Adrianna Stanek
 • Paweł Kmieć – 1 godzina opuszczona

Uczniowie z pocztu sztandarowego, którzy reprezentowali naszą szkołę na uroczystościach w Dąbrowie Tarnowskiej:

 • Michalina Chmura,
 • Joanna Kozaczka,
 • Oliwia Szwajkosz z kl. VII,
 • Dominika Kusiak,
 • Wiktoria Kardaś,
 • Tomasz Miotła,
 • Eryk Mosio z kl. VI.

Oklaskom nie było końca 😉 .

Drugą część uroczystości uświetnili uczniowie klasy czwartej, którzy przygotowali krótką część artystyczną. Specjalnie na tę okazję powstała nasza wersja piosenki „Despacito”, w której opowiedzieliśmy o codziennych szkolnych zmaganiach.

Po uroczystym zakończeniu uczniowie i nauczyciele udali się na ostatnią w tym roku szkolnym godzinę wychowawczą, aby odebrać świadectwa.

Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, czasem zabawnie, jednak każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące.

Życzymy wszystkim udanych wakacji!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”282″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”200″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”198″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/platne/spsmegorzow/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]