Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

Dnia 25 listopada obchodzony jest na całym świecie Dzień Pluszowego Misia.

W naszej szkole również z tej okazji odbyło się spotkanie, gdzie głównym bohaterem był miś. Dzieci przyniosły swoje ulubione i najukochańsze pluszowe przytulanki. Dzień ten był okazją do wesołej zabawy wszystkich uczniów klas I–III. Wspólnie mogliśmy miło spędzić czas bawiąc się, tańcząc i pozując do zdjęć w fotobudce. Odbył się również konkurs na największego misia, którego właścicielem okazał się Jakub Rzeźnik i na najmniejszą pluszową przytulankę, którą do szkoły przyniósł Patryk Chmura. Jego miś ma niecałe 4 cm długości.

Miłym akcentem w tym dniu było zebranie sporej ilości maskotek dla dzieci poszkodowanych w wypadkach, które zostaną przekazane pogotowiu ratunkowemu i straży pożarnej. Wszyscy świetnie się bawili, a na koniec otrzymali „małe co nieco”. Bardzo serdecznie dziękujemy p. Agnieszce Chmura, która zadbała o słodka niespodziankę dla wszystkich uczniów i cudowną dekorację w tym dniu.

[ngg src=”galleries” ids=”315″ display=”basic_thumbnail”]