Mistrzostwa Powiatu w koszykówce dziewcząt

W dniu 29.11.2018 r. uczennice naszej szkoły z klasy V i VI brały udział w zawodach sportowych – Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Zawody odbyły się na hali sportowej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej.

Po zaciętej walce nasze zawodniczki pokonały drużynę ze Szkoły Podstawowej w  Oleśnie oraz gospodarzy turnieju, lecz w ostatnim – decydującym meczu o „złoto” uległy po dogrywce ekipie ze Szkoły Podstawowej w Gręboszowie.

Puchar, dyplom oraz tytuł v-ce Mistrza Powiatu w koszykówce otrzymała drużyna z naszej szkoły w składzie: Dzięgiel Wiktoria, Dynak Amelia, Pikul Martyna, Ryczek Karolina, Ryczek Gabriela, Ryczek Weronika, Ryczek Magdalena, Taraska Patrycja, Szkotak Dominika, Kowal Angelika, Garstka Julia, Lekarczyk Aleksandra.

Gratulujemy!!!