Piknik Rodzinny w Smęgorzowie

To było fantastyczne popołudnie pełne atrakcji! W niedzielę 9 czerwca uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz mieszkańcy Smęgorzowa spotkali się na terenie szkoły, aby wspólnie świętować podczas Pikniku Rodzinnego.

Impreza rozpoczęła się przedstawieniem pt. „Królewna Śnieżka na wesoło”. W spektaklu swoje aktorskie talenty zaprezentowali rodzice i nauczyciele. Punktualnie o godzinie 15.00 widownia była wypełniona po brzegi. Aktorzy dostarczyli wszystkim ogromnej dawki śmiechu i świetnej zabawy! Wszyscy artyści spisali się znakomicie, jednak zgromadzona publiczność jednogłośnie stwierdziła, że całe show skradli nasi matematycy, a w poniedziałek z różnych zakamarków szkoły dało się słyszeć cytaty z przedstawienia. 😉

Po spektaklu czekała na nas wspaniała rozrywka z animatorkami oraz poczęstunek przygotowany przez rodziców. Atrakcji było co niemiara! Tańce, mnóstwo konkursów dla dzieci i dorosłych, malowanie twarzy, łapanie baniek mydlanych, loteria fantowa – każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Szczególnym powodzeniem cieszyła się fotobudka, dzięki której powstało wiele zwariowanych, kolorowych i szalonych pamiątkowych zdjęć. Mocno oblegane było również stanowisko z knoockerem, gdzie mali i duzi mogli poćwiczyć zręczność i spostrzegawczość.

Wielbiciele słodkości zajadali się wspaniałymi wypiekami przygotowanymi przez rodziców, nie zabrakło również pysznych kiełbasek z grilla i zdrowych, owocowych przekąsek.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że impreza tak bardzo się udała, czego dowodem były zmęczone, ale uśmiechnięte i zadowolone dzieci opuszczające niedzielnym wieczorem teren naszej szkoły.

Jedna myśl na temat “Piknik Rodzinny w Smęgorzowie

Komentarze są wyłączone.