VII Gminny Turniej Gry w „Dwa Ognie”

We wtorek 19 listopada w Szkole Podstawowej w Nieczajnie Górnej odbył się VII Gminny Turniej Gry w „Dwa Ognie” dla klas I-III o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej. Do tegorocznego turnieju zgłosiło się dziewięć drużyn: SP Gruszów Wielki, SP Nieczajna Górna, SP Smęgorzów, SP Laskówka Chorąska, SP Lipiny, SP Szarwark, SP-1 Dąbrowa Tarnowska, SP-2 Dąbrowa Tarnowska i SP-3 Dąbrowa Tarnowska. W pucharowym systemie rozgrywek wyłoniono zwycięzców. Puchar wywalczyła drużyna z Gruszowa Wielkiego.

Wspaniale zaprezentowała się nasza drużyna przegrywając tylko jeden mecz i ostatecznie zajmując III miejsce. Gratulujemy naszym dzielnym wojownikom! Puchar oraz pamiątkowe medale, dyplomy i podziękowania wręczył w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej p. Stanisław Ryczek – Sekretarz Gminy.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III: Filip Ryczek, Tomasz Siembab, Szymon Kogut, Michał Zbierzkowski, Julia Pyzik, Aleksandra Kogut. Uczniów do turnieju przygotowała p. Alicja Bańbor.