Mikołajki ze Stowarzyszeniem Kobiet Wsi Smęgorzów, Ochotniczą Strażą Pożarną i Klubem „Czarni”

6 grudnia do naszych uczniów przybył długo oczekiwany święty Mikołaj. Podczas spotkania integracyjnego „Mikołajki z mamą i tatą” najmłodsi otrzymali paczki, brali udział w konkursach, zabawach i grach integracyjnych przygotowanych przez nauczycieli i wychowawców.

Od samego rana wszyscy z wielką niecierpliwością oczekiwali na wspaniałego gościa, a kiedy wreszcie przybył radości nie było końca. Podczas spotkania integracyjnego nie zabrakło też niespodzianek dla świętego Mikołaja! Były tańce, piosenki i wiersze w wykonaniu małych artystów i oczywiście pyszny poczęstunek dla wszystkich uczestników zabawy. Dzieci zaprosiły miłego gościa na wieczorek wigilijny „Międzypokoleniowe kolędowanie”, który odbędzie się 18 grudnia i jest organizowany przez naszą szkołę, Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów i Sołectwo Smęgorzów. Mikołajowa wizyta trwała kilka godzin i przyniosła dzieciom wiele radości. Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi Dąbrowy Tarnowskiej za wsparcie naszych działań, Panu Tomaszowi Ryczkowi, Państwu Teresie i Andrzejowi Fidom, rodzicom za życzliwość i wszelką pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia!

Środki na ten cel uzyskano dzięki udziałowi w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Gminy Dąbrowa Tarnowska w sferze zagospodarowania wolnego czasu środowisk zagrożonych i patologicznych poprzez działalność na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży, organizowanie turystyki i krajoznawstwa, przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym, wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej.