Zwycięstwo naszych uczniów w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Recytatorskim „OD FREDRY DO SZYMBORSKIEJ…”

2 marca 2023 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Recytatorskim „OD FREDRY DO SZYMBORSKIEJ…” organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej. W zmaganiach wzięli udział uczniowie klas szóstych, siódmych i ósmych ze szkół podstawowych powiatu dąbrowskiego. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym uczestnicy musieli się wykazać doskonałą znajomością treści „Zemsty” Aleksandra Fredry. W drugim etapie oceniano umiejętność pięknej recytacji utworu Aleksandra Fredry lub Wisławy Szymborskiej.

Nasi reprezentanci spisali się znakomicie i okazali się bezkonkurencyjni!
Marcin Gadziała z klasy VII zdobył I miejsce, natomiast Julia Kędzior z klasy VIII wywalczyła miejsce II.

Gratulujemy!