Tegoroczne kolędowanie

Galeria

Uczennica klasy III Emilia Kowal oraz jej starsza siostra Julia z klasy VI z powodzeniem reprezentowały naszą szkołę w trzech konkursach kolęd i pastorałek.

Pierwszy z nich III Międzygminny Festiwal Kolęd odbył się w Dąbrowskim Domu Kultury. W kategorii klas III – IV Emilia Kowal zdobyła III miejsce, Julia w kategorii V-VI zdobyła wyróżnienie.

Organizatorem drugiego – Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek była SP-1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Jury składające się z nauczycieli wszystkich szkół uczestniczących w tych eliminacjach przyznało naszej uczennicy Emilii I miejsce w kategorii klas I-III, Julia zaś w kategorii klas IV-VI zajęła III miejsce.

Ostatnim etapem naszego wspólnego kolędowania był Finał III Międzygminnego Festiwalu Kolęd, w którym obie nasze uczennice Julia i Emilia w odpowiadających im kategoriach wiekowych zdobyły trzecie miejsca, za co otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy.

P. Barbara Kuta wraz z Emilią i Julią i ich rodzicami serdecznie dziękują Dyrekcji DDK, obsłudze nagłaśniającej, komisjom jury oraz wszystkim nauczycielom, dzięki którym został przygotowany konkurs w SP-1 za bardzo dobrą i przemyślaną organizację tych konkursów.