Spotkanie wigilijne

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas radości, bliskości i miłości bliźniego, dlatego w ostatni dzień przed rozpoczęciem zimowej przerwy świątecznej uczniowie, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły zgromadzili się na spotkaniu wigilijnym.

O godzinie 9.00 uczniowie zebrali się w swoich klasach wraz z wychowawcami, aby podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia oraz zjeść pyszny barszcz z uszkami i przygotowane przez rodziców smakołyki.

Następnie wszyscy spotkaliśmy się w holu, gdzie pan Dyrektor Bogusław Marek złożył wszytkim życzenia świąteczne oraz uroczyście przekazał nagrody, medale i dyplomy zdobyte przez uczniów w konkursach.

Potem rozpoczęliśmy część artystyczną. Anielskie śpiewy i tańce naszych uczniów z klasy I oraz III, a także solowe występy Emilki Kowal i Marcina Gadziały wprowadziły nas w prawdziwie świąteczny nastrój. Inscenizacja przygotowana przez uczniów klasy V przypomniała, co w tych świętach jest naprawdę ważne. Na zakończenie zaprezentowano „filmowe” życzenia świąteczne, w których wystąpili uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Serdecznie zapraszamy do ich obejrzenia! Do zobaczenia w przyszłym roku!