Powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców

W dniu 28 marca 2019 r na Hali Sportowej im. Agaty Mróz–Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

Do turnieju przystąpiło 7 drużyn. Po zaciętej walce drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce w swojej grupie z czterema pkt na koncie. W dalszych rozgrywkach zdobyliśmy dodatkowe 3 pkt, co ostatecznie pozwoliło na zajęcie III miejsca w powiecie, za które drużyna otrzymała puchar oraz dyplom. Zwycięska okazała się ekipa ze SP w Gręboszowie, a na II miejscu uplasował się zespół z SP-1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Skład naszej drużyny:

 • Bork Bartosz
 • Ciećko Sebastian
 • Dzięgiel Dawid
 • Garstka Kacper
 • Kaczocha Patryk
 • Kozaczka Jakub
 • Kupiec Kacper
 • Płaneta Jakub
 • Płaneta Kamil
 • Przybyło Piotr
 • Rachwał Kacper