Szkolny etap Powiatowego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu

W dniu 28 marca 2019 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje do Powiatowego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. W tych eliminacjach wzięli udział następujący uczniowie: Katarzyna Nawój i Kamila Kupiec z kl. I, Aleksandra Kogut z klasy II oraz Marcin Gadziała i Kacper Gawęda z kl. III.

Jury w składzie: p. Lucyna Krzanowska i p. Agnieszka Rustowicz zdecydowało, że w tym festiwalu naszą szkołę w kategorii klas I – IV reprezentował będzie Marcin Gadziała, który w towarzystwie kolegów grających na instrumentach perkusyjnych oraz tańczących koleżanek zaśpiewa „Piosenkę o niezdrowym jedzeniu”.

Bardzo pozytywnie zostały ocenione przez jury wszystkie występy naszych uczniów – za trafny wybór piosenek zgodnych z tematem konkursu, za charakteryzacje oraz za bardzo piękne stroje.