Wicemistrzostwo Powiatu

W dniu 05.11.2021 r na Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn podzielonych na 2 grupy. Reprezentantki naszej szkoły zdobywając komplet punktów w swojej grupie, w półfinale pokonały ekipę ze Szczucina. Do finału awansowała także drużyna ze SP w Gręboszowie – nasi rywale z fazy grupowej.

W meczu „o złoto” po pięknym golu liderki naszego zespołu – Magdaleny Ryczek – po regulaminowym czasie gry na tablicy widniał rezultat 1:1.

Po utracie „złotej bramki” w dogrywce, drużyna z naszej szkoły w składzie: Magdalena Ryczek, Wiktoria Pyzik, Paulina Wątroba, Aleksandra Lekarczyk, Gabriela Ryczek, Weronika Ryczek, Patrycja Taraska, Dominika Szkotak, Aleksandra Zych oraz Julia Garstka – zdobyła tytuł v-ce Mistrza Powiatu, puchar, dyplom oraz „srebrne” medale.

Gorąco było również w szkole, w naszej „Strefie Kibica”. 🙂 

Zawodniczkom gratulujemy i dziękujemy za walkę!