„Od słodkości do miłości” – walentynki w naszej szkole

14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Zakochanych. Od samego rana w szkole było czuć cudowny zapach muffinek, które przygotowali uczniowie klasy 4 pod opieką wychowawczyni p. Katarzyny Dziekan-Kozioł oraz p. Justyny Bociek i p. Anny Kaczówki. Tymi wyśmienitymi smakołykami można było obdarować ukochaną osobę.

Od tygodnia prężnie działała poczta walentynowa. Wszyscy którzy pragnęli wyrazić swoje uczucia swoim sympatiom, mogli wrzucać kartki walentynkowe do specjalnego pudełka przygotowanego na tę okazję. Walentynkowi listonosze dostarczali różnorodne liściki i upominki, które wywoływały uśmiech na twarzach adresatów. Mieli oni naprawdę sporo pracy, gdyż listów było bardzo dużo. Dodatkowym akcentem podkreślającym nastrój tego dnia były czerwone stroje uczniów i nauczycieli. Na uczniów naszej szkoły czekała jeszcze miła niespodzianka od Stowarzyszenia Kobiet Wsi Smęgorzów, które podarowało im z okazji walentynek maskotki i lizaki, za co bardzo dziękujemy.

Na zakończenie obchodów walentynek biblioteka szkolna po raz kolejny przygotowała niespodziankę dla swoich czytelników: „Randka ciemno z książką”. Książki – niespodzianki były zapakowane w papier, ozdobione serduszkami, czytelnicy mogli dokonać wyboru, którą pozycję wypożyczą. Randka z książką cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów.

Dziękujemy wszystkim za wspólna zabawę.