Drugi szkolny konkurs „Mam Talent Show”

Dnia 21 marca z okazji pierwszego dnia wiosny w naszej szkole odbył się konkurs „Mam Talent Show”. Uczniowie z klas I-III pochwalili się różnorodnymi umiejętnościami i talentami. Oprócz śpiewu, tańca, gry na instrumencie, recytacji mogliśmy podziwiać także pokaz układania kostki Rubika i hula hop.

Zwycięzcą konkursu został zespół z klasy III „Magic Girls” prezentujący piosenkę i taniec do utworu muzycznego „O mnie się nie martw”. II miejsce otrzymała uczennica klasy II Zuzanna Turkiewicz, która wspaniale zagrała na keyboardzie. III miejsce zdobyła Zuzanna Cholewa z klasy I, która bardzo energicznie i radośnie zatańczyła. Nagroda publiczności powędrowała do uczennicy klasy I Oliwii Gawędy, występującej z hulaj hop. Każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrodę i na pamiątkę tego dnia medal. Bardzo się cieszymy, że w naszej szkole jest tyle wspaniałych talentów.