Wizyta przedszkolaków

W dniu 15 czerwca br. gościliśmy w naszej szkole przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Smęgorzowie. Uczniowie kl. II i IV pod kierunkiem swoich wychowawczyń p. Alicji Bańbor i p. Anny Kaczówki oraz p. Agnieszki Chmury przygotowali dla nich krótki program artystyczny.

Przybyłych gości powitał dyrektor szkoły p. Bogusław Marek.

Na początku kl. II zaprezentowała przedstawienie pt. ”Na jagody”. Następnie w ramach Ogólnopolskiej Akcji Masowego Czytania ”Jak nie czytam, jak czytam”, uczniowie kl. IV czytali fragment książki Kornela Makuszyńskiego pt. ”Awantury i wybryki małej małpki Fiki-Miki”.

Dzieci z uwagą słuchały przygód wesołej małpki, a następnie odpowiadały na pytania dotyczące wysłuchanego tekstu.

Na zakończenie ponownie wystąpili uczniowie kl. II prezentując taniec belgijski.

Potem do wspólnego tańca zaprosiliśmy również gości. Pobyt przedszkolaków zakończył się zwiedzaniem naszej szkoły.