Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej POLONIA SEMPER FIDELIS

Po raz dwudziesty siódmy w Parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej. Do udziału w tegorocznej edycji zgłosiły się dzieci i młodzież z całej Małopolski i Podkarpacia. Wśród nich znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły – Julia Kowal z klasy VI i Emilia Kowal z klasy III. Wystąpiły one w kategorii solistów grupy dziecięcej starszej oraz grupy dziecięcej młodszej. Julia przygotowała piosenkę religijną „Cygańska Madonna” oraz piosenkę patriotyczną „Biała róża”, Emilia zaś piosenkę religijną „Dobra Matko” oraz piosenkę patriotyczną „Biała róża”. Wśród 74 uczestników tego konkursu nie udało się im znaleźć na liście laureatów, ale bardzo pięknie zaprezentowały się podczas swoich występów. Należą się dla nich podziękowania za odwagę i za godne reprezentowanie naszej szkoły i parafii.

Organizatorom tego festiwalu – Parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy, a w szczególności księdzu Piotrowi Mączce, który poprzednio pracował w Parafii Smęgorzów dziękujemy za zaproszenie i bardzo dobrą organizację festiwalu.

Dodaj komentarz