Bożonarodzeniowy Konkurs Stroików

Boże Narodzenie i czas przygotowania do świąt to najpiękniejszy okres w całym roku. W tym czasie dzieci z naszej szkoły wraz z rodzicami z wielką radością wykonywały nie tylko ozdoby choinkowe ale także stroiki świąteczne. Byli to następujący uczniowie z klasy I: Patryk Chmura, Julia Klich, Aleksandra Ryczek, Wiktoria Warias, Nikodem Płaneta, Mateusz Taraska, Jakub Rzeźnik. Wszyscy oni wykonali bardzo pomysłowe i oryginalne prace. Na zorganizowany przez Dąbrowski Dom Kultury konkurs wpłynęło wiele pięknych prac, dlatego też organizatorzy mieli bardzo trudne zadanie, by wybrać najładniejsze prace. W kategorii dzieci młodszych wśród nagrodzonych znalazł się Jakub Rzeźnik, któremu przyznano II miejsce. Wyróżnienie zdobyła Aleksandra Ryczek. Otwarcie wystawy oraz rozdanie nagród odbyło się 16 grudnia 2016 r. Prace plastyczne naszych uczniów wzbudziły duże zainteresowanie wśród oglądających i wyróżniały się tym, że wykonane były z naturalnych materiałów przyrodniczych.

Nagrody wręczał Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej p. Krzysztof Kaczmarski oraz Dyrektor Dąbrowskiego Domu Kultury p. Paweł Chojnowski.

Dziękujemy Dąbrowskiemu Domowi Kultury za zorganizowanie tego konkursu, za przyznanie nagrody i wyróżnienia oraz za piękne pamiątkowe dyplomy. Wszystkie stroiki konkursowe będą ozdabiały nasze stoły podczas szkolnego spotkania opłatkowego a potem stoły autorów prac na domowej wigilijnej kolacji. Warto było uczestniczyć w tym konkursie.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”82″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”200″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”99″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/platne/spsmegorzow/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Dodaj komentarz