Kolejny Kiermasz Świąteczny za nami

Kolejny Kiermasz Świąteczny za nami. I tradycyjnie nie zabrakło na nim naszych mam. Panie, na wiele dni przed kiermaszem, spotykały się i wykonywały, a właściwie wyczarowywały, prawdziwe cudeńka: stroiki, świeczniki, bombki oraz inne ozdoby na choinki i świąteczne stoły. Były też pyszne i pięknie udekorowane pierniczki. Stoisko cieszyło się dużym powodzeniem i zainteresowaniem. Dochód uzyskany ze sprzedaży Panie przeznaczyły na potrzeby szkoły.

Składamy serdeczne podziękowanie paniom: Elżbiecie Ryczek, Barbarze Ryczek i Annie Kowal.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszelkiej pomyślności i dalszych owocnych inicjatyw na rzecz naszej szkoły.

Więcej o Kiermaszu:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”83″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”200″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”99″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/platne/spsmegorzow/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

 

Dodaj komentarz