IV Gminny Konkurs Stroików Bożonarodzeniowych

Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt to najpiękniejszy okres w ciągu roku. Wzorem lat ubiegłych uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Gminnym Konkursie na Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy. Wykonali oni kilkanaście stroików, z czego 10 prac wzięło udział w konkursie organizowanym przez Dąbrowski Dom Kultury. Prace zostały wyeksponowane na wystawie w hallu Kina ,,Sokół” i tam też zostały ocenione.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się w czwartek 14 grudnia. Wśród nagrodzonych prac znalazły się również stroiki z naszej szkoły.

Autorami tych stroików byli:

  • Maksymilian Światłowski z kl. I – II miejsce
  • Weronika i Emilia Kowal z kl. II i V – wyróżnienie
  • Julia Klich z kl. II – wyróżnienie
  • Michał Ryczek z kl. II – wyróżnienie
  • Aleksandra Ryczek z kl. III – wyróżnienie

Gratulujemy zwycięzcom konkursu, którzy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Dąbrowski Dom Kultury. Zdaniem komisji, wszystkie prace były wykonane bardzo pomysłowo i są one małymi arcydziełami, które będą ozdabiały nasze stoły podczas szkolnego spotkania opłatkowego. Będą też cieszyć oczy wszystkich domowników w całym okresie świątecznym.

Dziękujemy za zorganizowanie tego konkursu.

Więcej o konkursie – na stronie Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej >>>

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”198″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”200″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”99″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/platne/spsmegorzow/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]