Recytatorski sukces naszych uczniów

We wtorek 15 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej w Gruszowie Wielkim odbyła się VI edycja Konkursu Recytatorskiego inspirowanego życiem i działalnością Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W tym roku konkurs zorganizowano pod hasłem „Najpiękniejsze polskie wiersze”.

W recytatorskich zmaganiach wzięło udział 28 uczniów z siedmiu szkół podstawowych gminy Dąbrowa Tarnowska. Podobnie jak w latach ubiegłych wśród uczestników nie zabrakło przedstawicieli naszej szkoły. Konkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas młodszych I–III i uczniowie klas IV-VI.

Nasi recytatorzy spisali się znakomicie! Oto ich wyniki

  • Izabela Chmura (kl. V) – II miejsce
  • Weronika Ryczek (kl. IV) – II miejsce
  • Michał Kaczocha (kl. I) – III miejsce
  • Marcin Gadziała (kl. II) – wyróżnienie

Gratulujemy wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”263″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”200″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”99″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/platne/spsmegorzow/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Dodaj komentarz