Pierwszaki w Kurozwękach

Dnia 14 czerwca klasa I wraz z p. Alicją Bańbor, p. Anną Krawczyk oraz z p. Renatą Rzepka wyruszyła na wycieczkę do Kurozwęk. Pomimo iż dzień przywitał nas kapryśną pogodą wszyscy byli w doskonałym nastroju. Uśmiechy na twarzach przepędziły chmury i zaśmieciło nam pięknie słońce. Po przybyciu na miejsce zwiedzaliśmy posiadłości rodziny Popielów. Atrakcją tego miejsca były:

– „Safari bizon”; pracownicy tego miejsca zawieźli nas wozem na pole gdzie stanęliśmy „oko w oko” ze stadem bizonów.

– Lochy pełne tajemnic; to był drugi punkt naszej wyprawy

– Pałac i jego skarby; wraz z panią przewodnik poznaliśmy historie pałacu oraz zamieszkujących go rodów. Zobaczyliśmy sale balową, salony, taras widokowy, kaplice jak również dziedziniec.

– Labirynt; to wspaniała gra terenowa, spacerując po nim dzieci sprawdzały swoją orientację w terenie.

– Mini zoo i plac zabaw; dzieci mogły obejrzeć oprócz bizonów także lamy, króliki, kozy, świnki wietnamskie oraz inne zwierzęta. Na końcu pomimo wyczerpania był czas na lody i zabawy na huśtawkach, zjeżdżalniach i innych atrakcjach.

Do domu wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”276″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”200″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”198″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/platne/spsmegorzow/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Dodaj komentarz