Wycieczka do Krynicy

18 czerwca uczniowie klasy trzeciej wybrali się na wycieczkę do Krynicy. Niestety dzień przywitał nas brzydką pogodą, ale na szczęście dzieciom dopisywał humor. Ze względu na pogodę program wycieczki musiał ulec zmianie. Po dotarciu na miejsce uczniowie wyjechali kolejką linową na Górę Parkową. Niestety dzieci nie mogły skorzystać ze zjeżdżalni tam znajdujących się, największej atrakcji, na którą tak długo czekały. Odbyły krótki spacer ścieżkami na szczycie Góry Parkowej, miały czas na podziwianie pięknych widoków i panoramy Krynicy, pamiątkowe zdjęcia, zakup pamiątek i krótki odpoczynek.

Następnie zjechaliśmy kolejką i udaliśmy się do Pijalni Wód Mineralnych. Każde dziecko miało okazję posmakować różnych rodzajów wód mineralnych. Potem spacerowaliśmy po Deptaku, idealnym miejscu do odpoczynku i relaksu, gdzie podziwialiśmy piękne fontanny, roślinność i ciekawe miejsca w Parku Zdrojowym. Trochę zmęczeni i głodni udaliśmy się na ciepły posiłek.

To była bardzo udana wycieczka. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

Dzieciom towarzyszyli wychowawczyni p. Irena Golonka, opiekun p. Agnieszka Chmura, rodzice: p. Jadwiga Ciećko, p. Małgorzata Kaczocha, p. Aneta Świąder, i p. Krzysztof Matuła oraz kilkoro kolegów i koleżanek z klasy pierwszej.