Internetowy konkurs wiedzy o tytoniu

Z okazji Światowego dnia Rzucania Palenia przypadającego co roku w trzeci czwartek listopada Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej zorganizowali internetowy konkurs wiedzy o tytoniu skierowany do uczniów, jak i dorosłych mieszkańców powiatu dąbrowskiego. Zadaniem uczestników było wypełnienie krzyżówki sprawdzającej wiedzę na temat tytoniu i jego negatywnego wpływu na zdrowie. Uczniowie klas VII i VIII z naszej szkoły podjęli to wyzwanie. Spośród osób, które nadesłały prawidłowo rozwiązane krzyżówki w drodze losowania wyłoniono laureatów konkursu. Został nim między innymi uczeń naszej szkoły Filip Ryczek z klasy VII.

Filipowi GRATULUJEMY a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.