Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS „CAŁA PRAWDA O AIDS”

Dnia 1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień AIDS. Z tej okazji dokładnie tego dnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy ph. „CAŁA PRAWDA O AIDS”. Organizatorami konkursu byli Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Patronat honorowy nad konkursem objęła w tym roku po raz pierwszy Akademia Tarnowska. Głównym celem konkursu było podniesienie poziomu wiedzy na temat HIV/AIDS.

Wśród 54 uczestników konkursu ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu dąbrowskiego byli również uczniowie reprezentujący nasza szkołę przedstawiciele klasy VIII: Julia Klich, Weronika Kowal, Martyna Noga, Magdalena Obara, Aleksandra Ryczek oraz Marcin Gadziała.

Nasi uczniowie stanęli na podium: Marcin Gadziała na drugim miejscu a Magdalena Obara na trzecim miejscu. Marcinowi i Magdalenie GRATULUJEMY uzyskanego wyniku. Ich dyplomy zawisną w Akademii Tarnowskiej i będą promować naszą szkołę. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za podjęty trud przygotowania się do konkursu i życzymy dalszych sukcesów.