Kolejny raz najlepsze w powiecie!

Po marcowym sukcesie drużyny dziewcząt z naszej szkoły w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce ( I miejsce w powiecie i IV miejsce w rejonie), przyszedł czas na piłkę ręczną. Uczennice klasy 8 znów stanęły na wysokości zadania i 11 kwietnia na Hali Sportowej im. Agaty Mróz w Dąbrowie Tarnowskiej w pięknym stylu pokonały ekipy ze SP w Radgoszczy, Gręboszowie i Oleśnie zdobywając komplet punktów w turnieju. Drużyna z naszej szkoły zdobyła tytuł Mistrza Powiatu, puchar, dyplom oraz złote medale. Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym szczeblu rozgrywek – w półfinale województwa!!!

A tych pozytywnych emocji na „powiatowych parkietach” dostarczają nam: Aleksandra Lekarczyk, Magdalena Ryczek, Paulina Wątroba, Gabriela Ryczek, Weronika Ryczek, Patrycja Taraska, Aleksandra Zych, Julia Garstka, Wiktoria Pyzik oraz Dominika Szkotak.

Dzięki kamerom na hali, naszym zawodniczkom mogła kibicować cała szkoła.