Mistrz Ortografii 2018

24 maja uczennice naszej szkoły wzięły udział w XVIII edycji konkursu „Mistrz Ortografii Powiatu Dąbrowskiego”. Uczestnicy walczyli o ten prestiżowy tytuł w dwóch kategoriach: klasy IV-V oraz klasy VI-VII.

Organizatorem zmagań jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej. Zadaniem uczestników było napisanie trudnego dyktanda oraz testu ortograficznego.

Szkołę reprezentowały: Magdalena Kowal i Gabriela Garstka z klasy VII oraz Patrycja Taraska i Angelika Kowal z klasy IV. Nasze uczennice spisały się bardzo dobrze! Magdalena Kowal i Patrycja Taraska zdobyły wyróżnienia, a w kategorii klas VI–VII Magdalena i Gabriela wywalczyły dla naszej szkoły III miejsce. Warto podkreślić, że w zmaganiach brało udział aż 15 szkół z całego powiatu!

Serdecznie gratulujemy!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”265″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”200″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”99″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/platne/spsmegorzow/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Dodaj komentarz