Wycieczka do Świętokrzyskiej Polany

W dniu 24.05.2018 r. uczniowie klasy II uczestniczyli w wycieczce do Świętokrzyskiej Polany, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Nie sposób było skorzystać ze wszystkich, ale my wybraliśmy kilka spośród nich: Park Linowy, Brzozową Zagrodę, Kule Wodne oraz Oceanarium. Wszystkie te miejsca były dla dzieci bardzo atrakcyjne i różnorodne, jednak największe zainteresowanie i zachwyt wzbudziło Oceanarium, gdzie w ogromnych akwariach można było oglądać przepiękne okazy ryb o dużych rozmiarach, żyjących w głębinach wodnych sięgających nawet 5 km.

Znajdowała się też tam ekspozycja flory mórz i rzek świata. Wiele radości sprawiało dzieciom także chodzenie po linach na różnych wysokościach, karmienie zwierząt w zagrodzie, pluskanie się w kuli wodnej, słuchanie przez słuchawki prezentacji dotyczącej 20 makiet największych zabytków sakralnych i technicznych oraz obiektów obronnych województwa świętokrzyskiego.

Wycieczka ta pozostanie na długo w pamięci dzieci. Na uwagę zasługuje bardzo miłe przyjęcie nas w tym kompleksie. Podziękowania kierujemy do całej obsługi, a szczególnie do pana Michała Baziuka, który wspaniale pokierował organizacją naszego pobytu w Świętokrzyskiej Polanie. Dziękujemy także rodzicom – p. Annie Kowal, p. Elżbiecie Ryczek, p. Monice Obarze i p. Elżbiecie Chmurze za udział w tej wycieczce oraz za bardzo dobre sprawowanie opieki nad przydzielonymi im grupami uczniów.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”266″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”200″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”99″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/platne/spsmegorzow/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Dodaj komentarz